ProForum 2018. Кар'єрні траєкторії
Щорічна конференція з побудови кар'єри
24 листопада, 2018
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ProForum — це щорічна конференція, присвячена професійній реалізації та свідомому ставленню до кар'єри.

Ми живемо у світі величезної кількості можливостей. Кар'єра перестала бути лінійною, а можливих напрямків розвитку — безліч. Тому ми обрали темою цього року кар'єрні траєкторії.

ProForum 2018 збере під одним дахом представників різних напрямків, експертів і практиків із 6 різних кар'єрних траєкторій. Ми поговоримо про особливості кар'єри у кожному векторі, про вимоги поза напрямками, про навички майбутнього і сьогодення.
ProForum 2017. Як це було?
TIP
Підпишіться на оновлення події у Facebook, щоб не загубити корисну інформацію!
https://www.facebook.com/events/366204564124568/
Цього року в програмі:
6 кар'єрних напрямків
8 годин практики та натхнення
10 експертів та практиків
150 учасників-однодумців
Кар'єрні траєкторії, які ми розглянемо
1
корпоративна кар'єра
2
фріланс та віддалена робота
3
стартапи та компанії, що швидко розвиваються
4
креативні індустрії
5
NGO, некомерційний сектор
6
державний сектор
Для кого ProForum 2018
Для професіоналів
Світ так швидко змінюється, що важливо завжди бути в курсі трендів та подальших можливостей професійного росту. Мета ProForum 2018 - створити конференцію для всіх, хто переймається власним розвитком та свідомо планує свою кар'єру.
Для студентів
ProForum 2018 дасть майбутньому спеціалісту можливість зазирнути за лаштунки кожного напрямку та обрати свій. Бо перш ніж зробити перші кроки в професійному житті, варто зрозуміти власні можливості і загрози, поспілкуватися з представниками різних траєкторій та зрозуміти, який шлях підходить найбільше.
Для світчерів
Якщо ви думаєте про зміну професії і траєкторії, то ProForum 2018 буде незамінним помічником для вас. Ви дізнаєтесь особливості кожної траєкторії, критерії і потреби ринку в цьому напрямку, можливості та перспективи власного розвитку і зможете зважено прийняти рішення щодо подальших кроків.
Програма конференції
24 листопада, субота
10:00 – 10:30
Відкриття конференції, привітальне слово організаторів
10:30 – 11:15
Поняття успіху: як вижити у світі, де успіх став культом?
Юнона Лотоцька, українська науковиця, психологиня, дослідниця
Що ми розуміємо під успішністю? Як досягати бажаного, а не вдовольнятися тим, як вийшло. Розмова про найважливіше — про наші дозволи і заборони, рівень даності і стиль життя.
11:15–12:00
Мотивація 3.0
Оксана Семенюк, співзасновниця та CEO CHANGERS
Чи можливо стати професіоналом без мотивації і прагнення розвитку? Як завжди фонтанувати енергією та бажанням робити свою роботу? Які є нові рецепти й підходи до мотивації в сучасних умовах, коли складність і зміни — це нова норма життя?
12:30 – 13:15
Як не розділяти життя навпіл? Лайфхаки з work-life balance
Оксана Стехіна, Chief Business Development Officer в Dentsu Aegis Network Ukraine
Чи є сьогодні актуальним питання work-life балансу? Якщо обираєш кар'єру, чи реально поєднувати її з іншими сферами і тримати рівновагу? Де брати енергію і ресурс, щоб вистачало на все?
13:15 – 14:00
Кар'єрні траєкторії та кар'єрні переходи
Ольга Юрченко, кар'єрний коуч, консультантка з кар'єрних переходів та LinkedIn-тренерка
Що таке кар'єрна траєкторія і чи так страшно її змінити? Як зрозуміти, що час для змін настав? Як визначити власні сильні сторони та знайти їм найкраще застосування? Які 5 питань варто собі поставити, щоб зрозуміти, яку траєкторію обрати?
14:00 – 15:00
Перерва на обід
15:00–15:30
Фріланс та віддалена робота: свобода чи добровільна каторга?
Валерія Тимофєєва, СЕО Remotelife.
Все й відразу — заробляти, будувати кар'єру та подорожувати світом за допомогою віддаленої роботи? Або бути прив'язаним до роботи 24/7, де б ви не були і що б не робили? Плюси й мінуси віддаленої роботи: кому підійде робота на фрілансі, як себе підготувати до такого формату, як виміряти власну ефективність і професійне зростання.
15:30 – 16:00
Державний сектор: чи можливо творити зміни серед купи паперів та узгоджень?
Олександр Стародубцев, співзасновник системи електронних закупівель «ProZorro», Stanford JSK Fellow
Вибір державної служби — це самопожертва або амбітний професійний крок? Як пережити бюрократію державного управління? Яким має бути державний реформатор і скільки потрібно професійних людей, щоб змінити систему?
16:00 – 16:30
Некомерційний сектор: рятувати планету чи потерпати від бюрократії?
Анастасія Нуржинська, експертка з комунікацій у міжнародних організаціях
Як працювати з емоційно складними темами, особливо коли соціальні зміни залежать не тільки від результатів твоєї роботи? Як працювати в умовах державної чи міжнародної бюрократії? Чи є дискримінація в організаціях, які захищають права людей, та як розвивати кар'єру на міжнародній арені?
17:00 – 17:30
Креативні індустрії: питання натхнення чи важкої праці?
Олександр Трегуб, засновник школи Projector
Як знайти роботу в креативних індустріях і хто потрібен таким компаніям? Як працює принцип «покажи свою роботу» і чи можна вижити без музи? Який відсоток творчості, а який — рутини у сучасних творчих професіях? Як будувати свій розвиток, щоб ваші роботи визнали на міжнародному рівні?
17:30 – 18:00
Корпоративна кар'єра: крутий професійний досвід чи золота клітка?
Тетяна Лукінюк, генеральна директорка Red Bull Україна
Правила та принципи побудови кар'єри у міжнародних компаніях. Які обмеження накладає такий вибір? А які можливості надає? Кому варто обирати шлях корпоративної кар'єри і як зрозуміти, що вам тут не місце.
18:00 – 18:30
Стартапи та компанії, що швидко розвиваються: великі ризики чи великі можливості?
Валерія Іонан, засновниця та керуюча партнерка Quadrate 28 Corp., засновниця онлайн-журналу MC Today та академії SMEA
Неймовірна швидкість та професійний розвиток, причетність до створення чогось нового та повна відсутність бюрократії — чи таким насправді є світ стартапів та компаній, що стрімко ростуть? Як вижити в умовах постійної невизначенності та обмежених ресурсів і не збожеволіти.
18:30 – 19:00
Закриття конференції, підбиття підсумків
Спікери конференції
Оксана Семенюк
Співзасновниця та CEO CHANGERS
Визнана міжнародна професіоналка у сфері лідерства та розвитку талантів. Має понад 20-річний досвід роботи в одній із найбільших компаній світу — Mondelez International. Її місія — мотивувати, допомагати лідерам та HR-спеціалістам реалізовувати весь їхній потенціал у розвитку команд, надихаючи їх на зростання. У 2016 році разом співзаснувала Changers — компанію, яка займається консультаціями з лідерства та управління персоналом.
Анастасія Нуржинська
Експертка у сфері комунікацій у міжнародних організаціях
Експертка з комунікацій та нетворкінгу Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, авторка курсу з комунікацій для просування соціально важливих змін від Школи журналістики УКУ Practicum. Анастасія має понад 15 років досвіду роботи в проектах міжнародних організацій. Здобула досвід, працюючи у Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ), Асамблеї європейських регіонів, проектах Європейського Союзу та Світового банку в країнах Азії, Африки, Європи та на Балканах.
Оксана Стехіна
Chief Business Development Officer, Dentsu Aegis Network Ukraine
Рекламістка з 15-річним досвідом. До 2014 року очолювала агентство Vizeum Ukraine, створивши унікальну інтегровану команду, здатну вирішувати медіазавдання будь-якого рівня складності. За чотири роки роботи на позиції директорки з розвитку бізнесу Dentsu Aegis Network Ukraine група стала лідером в індустрії і поповнила клієнтський портфель більш ніж 60 компаніями з різних ринків. Оксана – успішна підприємиця, мама чотирьох дітей, співавторка книги про здорове харчування «Що в тарілці?»
Олександр Трегуб
Засновник школи дизайну та програмування Projector
Дизайнер з понад 10-річним досвідом, викладач та куратор річного курсу Visual Communications Professium, один з авторів нової айдентики Міністерства освіти і науки України, видавець Telegraf.Design. Співзасновник найбільшої у Східній Європі конференції з дизайну інтерфейсів Krupa та спільного зі Smashing Magazine освітнього проекту Berlin Design Campus. Володар нагород Ukrainian Design: the Very Best Of.
Юнона Лотоцька
Український науковиця, психологиня, дослідниця, експериментаторка
Консультантка з управління, докторантка, PhD, провідна наукова співробітниця лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Вчена, авторка «Теорії 10-ти виборів: психологія успіху та невдачі». Входить до Українського Товариства Психотерапевтів Європейської Асоціації психотерапевтів України (секція клінічної психології) та УСП. Спікерка TEDx Kyiv.
Валерія Тимофєєва
СЕО Remotelife. Проектна та операційна менеджерка
Популяризаторка віддаленої роботи. Відпрацювала 9000 годин на біржі Upwork, наразі керує виробничим процесом в американській перекладацькій компанії SpeakLike. Допомагає клієнтам і організаціям створювати та керувати розподіленими командами. Засновниця проекту Remotelife — онлайн-курсів віддалених професій. Менторка. Спікерка. Мандрівниця — відвідала 60 країн.
Ольга Юрченко
Кар'єрний коуч, консультантка з кар'єрних переходів і LinkedIn-тренерка
Ольга працює з людьми, які вже мають певні кар'єрні досягнення, але шукають себе в іншій діяльності. Допомагає знайти свої таланти, здібності та реалізувати їх в новій сфері. Її особистий досвід зміни кар'єрних траєкторій, 5 років роботи в HR-сфері, 3 роки кар'єрного консультування і 2 роки міжнародної освіти в коучингу, дозволяють успішно працювати з професіоналами в різних сферах. Ольга живе в Данії і працює з усім світом. Проводить індивідуальні консультації, семінари, вебінари, групові програми.
Тетяна Лукінюк
Генеральна директорка Red Bull Україна.
Тетяна більше 20 років працює в міжнародних компаніях. Працювала в маркетингу Coca-Cola, директором з маркетингу в Oriflame та «Сан ІнБев Україна», національним менеджером з продажів Mars Ukraine. Увійшла в рейтинг топ-15 найсильніших маркетинг-директорів в 2011 році за версією MMR. З 2015 року – генеральна директорка в Red Bull. Відповідає за бізнес компанії в Україні. Професорка Kyiv School of Economics.
Олександр Стародубцев
Співзасновник системи електронних закупівель «ProZorro», Stanford JSK Fellow
Український реформатор. Випускник програми Стенфордського університету The Ukrainian Emerging Leaders Program 2018 року. До цього Олександр два роки очолював департамент Міністерства економічного розвитку. Втілював реформу електронних торгів. Свій успішний досвід у ProZorro Олександр використовує для реформи державної служби.
Валерія Іонан
Засновниця та керуюча партнерка Quadrate 28 Corp., засновниця онлайн-журналу MC Today та академії для підприємців SMEA
Валерія — експертка в маркетингу та побудові бізнесу з 10+ років досвіду. Клієнти Q28 Corp.: retail, services, technology, education, HoReCa, construction development, medicine, telecom, consulting. За майже 4 роки Q28 Corp. успішно реалізували понад 100 українських, європейських і американських проектів. На даний момент компанія Quadrate 28 має офіс в Україні, а також представництва в Польщі, Іспанії та ОАЕ.
Вартість участі в конференції
Last call
1350 грн
участь у конференції
Remote
500 грн
трансляція + запис
Відгуки учасників ProForum 2017
Більше — за хештегом #proforum2017
Локація
UNIT.City — це інноваційний парк, що об'єднує технологічні,
креативні та ІТ-компанії, технічні лабораторії, акселератори стартапів, R&D-центри, навчальні заклади, культурні об'єкти тощо. Нова територія, відкритий простір для всіх, кому цікаво ділитися досвідом та отримувати знання.

Адреса: Дорогожицька, 1
Організатор конференції
Happy Monday — це спільнота людей, які люблять свою роботу. Не чекають на п'ятницю як на спасіння та не розділяють життя на робочі та вихідні. Якщо у вас ще немає роботи, яка надихає, ми допоможемо її знайти!
Партнери конференції
Інформаційні партнери
Якщо у вас є питання, напишіть нам або телефонуйте. Будемо раді допомогти!

Телефон: +38 096 74 24 641
E-mail: info@happymonday.com.ua
Made on
Tilda