Робота, наповнена сенсом.
Зрозуміти. Знайти. Отримати.
Щорічна конференція з побудови кар'єри
18 листопада, 2017
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Про ProForum
ProForum — це щорічна конференція, присвячена професійній реалізації та свідомому ставленню до кар'єри.

Цього разу ми вирішили розкрити тему роботи, наповненої сенсом. Як зрозуміти, яка саме робота буде для вас джерелом натхнення та самореалізації? Як і де її знайти? Що необхідно зробити, щоб отримати бажану роботу? Про все це будемо говорити протягом дня 18 листопада!
Як це було?
Відео з конференції
ProForum для вас, якщо:
Ви відповідальні
Ви хочете впливати на власне кар'єрне зростання, а не чекати дива
Ви досвідчені
У вас вже є певні досягнення та професійні успіхи, але ви хочете більшого
Вам потрібен план
Ви хочете мати особистий план професійного розвитку і готові рухатись до власної мети
Ви шукаєте відповіді
У вас є питання і ви знаєте, що вони вартують пошуку відповідей
Що на вас чекає?
Один день, який здатен суттєво змінити ваше професійне життя назавжди
10 експертів
Коучі, консультанти та підприємці допоможуть вам побудувати кар`єру та розкрити потенціал
7 лекцій
На яких ви отримаєте покрокову інструкцію для реалізації власних кар'єрних мрій та план розвитку
3 воркшопи
Завдяки яким ви дізнаєтесь про нестандартні інструменти пошуку роботи та зможете покращити networking skills
8 годин
Роботи над власним майбутнім, планами, навчиками та резюме
Бонус
У день конференції всі учасники зможуть отримати консультацію і пораду щодо покращення власного резюме. Наші консультанти радо допоможуть всім охочим!
Беріть із собою резюме та сміливо крокуйте до кар'єри мрії!
Програма конференції:
Субота, 18 листопада
10:00 – 10:15
10:00 – 10:15
Привітання організаторів.
Анна Мазур, Ірина Прокоф'єва. Cпівзасновниці Happy Monday.
10:15 – 11:00
10:15 – 11:00
Кроки до визначення власних талантів і цінностей.
Ольга Юрченко. Кар'єрний коуч, LinkedIn-тренер.
Чи потрібно шукати власні таланти? Який насправді зв'язок між талантом і кар'єрою. Помилки при реалізації Талантів. Чому важливо знати свої цінності і як вони впливають на кар'єру.
11:00 – 11:45
11:00 – 11:45
Ціль та Ясність. Як зрозуміти куди рухатись?
Михайло Бєлянський. Підприємець, консультант з працевлаштування
Які існують техніки для того, щоб зрозуміти свій потенціал і способи його реалізації? Чи можна їх використовувати в кар'єрі і професійному житті?
11:45 – 12:00
11:45 – 12:00
Кава-пауза.
12:00 – 12:45
12:00 – 12:45
Стратегія пошуку ідеальної роботи.
Уляна Ходорівська. Кар'єрний консультант, соціолог.
Ідеальна робота — для чого вона потрібна? Як відрізнити, що "ідеальне" для мене і чому? Покрокова побудова індивідуальної кар'єрної стратегії: з чого почати, що не забути, чим закінчити, кого не слухати.
12:45 – 13:30
12:45 – 13:30
Мотивація та натхнення. Як підтримати себе в моменти високої турбулентності?
Наталія Байкалова. Бізнес-тренер, психолог.
13:30 – 14:30
13:30 – 14:30
Перерва на обід.
14:30 – 15:00
14:30 – 15:00
Workshop #1: Нестандартні методи пошуку роботи: нетворкінг, блогінг, волонтерство.
Тетяна Волошина. Сертифікований кар'єрний консультант.
Чому пошук роботи — це безперервний процес? Для чого необхідне креативне резюме, а коли не варто його використовувати? Ведення блогу / форумів / професійних спільнот як інструменти пошуку роботи. Як використовувати нетворкінг та рекомендації? Як соціальні мережі можуть допомогти у пошуку роботи? Як і що написати роботодавцю, щоб його зацікавити?
15:05 – 15:35
15:05 – 15:35
Workshop #2: Networking. Сила соціальних зв'язків.
Владислав Грезєв. Засновник платформи Lobby X, співорганізатор Networking: Change Makers
Що таке соціальний капітал і чому він важливий у побудові власної професійної кар'єри та самореалізації. Як створити корисний нетворк і вдало його використовувати.
15:45 – 16:15
15:45 – 16:15
Workshop #3: LinkedIn. Секрети і поради.
Ольга Юрченко. Кар'єрний коуч, LinkedIn-тренер.
Кому і чим може бути корисний LinkedIn. 5 головних кроків до успіху в LinkedIn.
Як побудувати власний бренд в LinkedIn?
16:15 – 16:30
16:15 – 16:30
Кава-пауза.
16:30 – 17:15
16:30 – 17:15
Робота на випередження.
Проактивний підхід у спілкуванні з роботодавцем.
Анастасія Нуржинська. Експертка з комунікацій в міжнародних організаціях, ментор MakeMeBetter.
Як не чекати, поки робота знайде тебе, а працювати на випередження? Як сформулювати своє професійне позиціонування? Чому і як треба шукати свою нішу? Які інструменти можна використовувати, щоб отримати саме ту роботу, яка вам потрібна? Які кроки і інструменти дозволять отримати бажану роботу і вразити роботодавця?
17:15 – 18:00
17:15 – 18:00
Як зрозуміти, чи підходить тобі компанія?
Маркери культури.
Олена Гоноровська. Кар'єрний і HR-консультант.
Після яких сигналів варто тікати зі співбесіди? Чому "зірковий" працівник однієї компанії стає неуспішним в іншій? Чим різняться такі схожі на перший погляд міжнародні корпорації? Поговоримо про організаційну культуру очима працівників, і на що варто звертати увагу, плануючи перехід.
18:00 – 18:45
18:00 – 18:45
Самопрезентація або перше враження вдруге не створиш.
Марина Галак. Career Adviser. Senior IT recruiter.
Як пройти інтерв'ю та отримати оффер. Мета самопрезентації. Структура співбесіди. Чи варто витрачати час на підготовку? З чого почати? Як говорити? Про що говорити? Що очікує від вас роботодавець? Відповіді на базові та «каверзні» питання. Емоційна підготовка.
18:45 – 19:00
18:45 – 19:00
Підведення підсумків конференції.
Анна Мазур, Ірина Прокоф'єва. Cпівзасновниці Happy Monday.
Спікери конференції
Вони поділяться з вами досвідом і порадами щодо пошуку роботи, наповненої сенсом!
Ольга Юрченко
Кар'єрний коуч, LinkedIn-тренер
Ольга — кар'єрний коуч і консультант з кар'єрних переходів. Живе в Данії, працює з клієнтами зі всього світу. Ольга має 5 років досвіду в сфері HR, 3 роки кар'єрного консультування, міжнародну освіту з коучінгу. Допомогає клієнтам здійснити кар'єрний перехід та знайти діяльність, яка буде розкривати їх потенціал.
Анастасія Нуржинська
Експертка з комунікацій, ментор MakeMeBetter
Анастасія понад 15 років працює експерткою з комунікацій у міжнародних організаціях. Здобула досвід, працюючи у Дитячому Фонді ООН (ЮНІСЕФ), Асамблеї європейських регіонів, проектах Європейського Союзу та Всесвітнього Банку в країнах Азії, Африки, Європи та на Балканах. Анастасія ділиться професійним досвідом під час викладання у Києво-Могилянській академії.
Тетяна Волошина
Сертифікований кар'єрний консультант
Тетяна — коуч з розвитку компетенцій, має 6 років досвіду в підборі, оцінці, адаптації та розвитку персоналу. Працювала у великих міжнародних компаніях, зокрема в IT. Тетяна відмінно знає, як знаходити роботу і будувати кар'єру у великому і малому бізнесі. Провела 150+ консультацій, склала і відредагувала 100+ резюме і супровідних листів.
Олена Гоноровська
Кар'єрний і HR-консультант
Олена — консультант із більш ніж 10-річним досвідом у поєднанні людей і роботи в найрізноманітніших функціях. Працювала HR-ом у міжнародних корпораціях Samsung Electronics і Kraft Foods, партнером і консультантом-рекрутером в Huntberry, кар'єрним консультантом до сьогодні.
Уляна Ходорівська
Кар'єрний консультант, соціолог
Уляна працює з темами кар'єри, працевлаштування та професійної самопрезентації понад 5 років. Була керівником Дослідницького та Консалтингового центрів HeadHunter Україна. Знає ринок праці як зі сторони пошукача, так і зі сторони роботодавця.
Михайло Білянський
Підприємець, консультант з працевлаштування
Сім років консультує в сфері профорієнтування, працевлаштування та бізнес-планування. Підприємець і топ-менеджер з багаторічним досвідом (фінанси, IT, АПК). Працював з клієнтами з США, Німеччини, Нідерландів, Монако, Китаю, ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії, а також з ООН та іншими міжнародними організаціями.
Марина Галак
Career Adviser. Senior IT recruiter
Марина Галак — кар'єрний консультант та коуч. 9 років досвіду роботи в рекрутингу. Останні 3 роки в IT сфері. Зараз працює з IT & Digital компаніями, діяльність яких орієнтована на західні ринки (США, Великобританія, Канада)
Владислав Грезєв
Засновник платформи Lobby X
СЕО та засновник платформи з працевлаштування та рекрутингової агенції Lobby X, співорганізатор Networking: Change Makers, ліцензіат та куратор TEDxKyiv, Голова та співзасновник ГО OPIR.ORG.
Наталія Байкалова
Бізнес-тренер, психолог
Бізнес-тренер, психолог, провідний фахівець в області переговорів, стратегії і управлінського консультування. Засновник «Школи переговорів» та Центру розвитку «BAYKALOVE». Отримала ступінь МВА в London Business School, закінчила MBA інтернатуру в Женеві, Швейцарії.
Вартість участі в конференції
820 грн
Ціна діє до 18 листопада
Придбати квиток
1000 грн

В день конференції, 18 листопада
Відгуки учасників попередніх конференцій
Мне довелось быть на трех предыдущих конференциях, и я поражен тем, насколько они были полезны. Организаторам удается удивлять каждый раз невероятным уровнем спикеров и подготовки. Спасибо Вам, и я с нетерпением жду продолжения.
Ирина Белая
Очень довольна посещением ProForum! Интересные спикеры, содержательные выступления, практические советы и истории успеха очень вдохновили меня к действиям. Я убедилась, что двигаюсь в правильном направлении. Конференция помогла мне найти ответы на свои вопросы. Я узнала много интересных людей. Спасибо организаторам за чудесное мероприятие! Успехов и дальнейшего развития Вам!
Мероприятие подарило мне много полезных мыслей и новых идей, массу ценных знакомств, помогло обратить внимание на мои профессиональные интересы и возможности. ProForum — это интересные, вдохновляющие и глубокие выступления, качественная и продуманная организация, возможность пообщаться с представителями бизнеса и оценить себя как потенциального работника. И, конечно, ещё долго не забуду десятки воздушных шаров с мечтами участников, которые были отпущены в небо в конце мероприятия. Настоятельно рекомендую ProForum для каждого, кто находится в поиске своего профессионального призвания.
Локація
#ПеремогаSpace — це відкритий простір для роботи, зустрічей та цікавих подій у центрі Києва, створений надихати на власні #перемоги щодня. Надихати об'єднуватися. Мріяти. Творити. Досягати більшого. Бажати більшого.
Адреса
Бульвар Шевченка, 62 (Площа Перемоги)
Зробіть інвестицію в свою кар'єру!
А ми з радістю домопожемо вам зрозуміти, знайти та отримати роботу, наповнену сенсом!
Організатор конференції
Happy Monday — це спільнота людей, які люблять свою роботу. Не чекають на п'ятницю як на спасіння та не розділяють життя на робочі та вихідні. Якщо у вас ще немає роботи, яка надихає, ми допоможемо її знайти!
Партнери конференції
Якщо у вас є питання, напишіть нам або телефонуйте. Будемо раді допомогти!

Телефон: +38 063 73 55 433
E-mail: info@happymonday.com.ua
Made on
Tilda